KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyrer 10377546
nr 1037 7546
Miniatyrer
2 st, signerad, 8x6
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 maj 2016
kl 20:01:57
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr